Σερβιτόροι/ες

Περιγραφή Αγγελίας

Τίτλος:

Σερβιτόροι -ες

Περιγραφή Θέσης:

Το γραφείο μας αναζητά για λογαριασμό ξενοδοχειακής μονάδας στη Ζάκυνθο, για τη θερινή σεζόν:

Σερβιτόρους-ες

Απαραίτητα προσόντα:

  • Τουλάχιστον Απόφοιτοι λυκείου
  • Καλή γνώση αγγλικής γλώσσας
  • Εμπειρία σε σέρβις
  • Άριστη εξυπηρέτηση πελατών
  • Προθυμία – ευγένεια
  • Προσεγμένη εμφάνιση

Μισθός: 1000 – 1200 ευρώ

Παρέχεται Διαμονή – Διατροφή – Ασφάλιση

Αποστολή αίτησης μέσω ηλεκτρονικής πλατφόρμας Jobmap.gr ή απευθείας με την επιχείρηση μας στα τηλέφωνα 2431 100358.

 

EllinonStores Bottom Banner

Σχετικές Αγγελίες

  • Σερβιτόροι/ες Εποχιακή / Προσωρινή Αγ. Γεώργιος Παγοί, Ελλάδα Δημοσιεύθηκε 1 εβδομάδα πριν

    Τίτλος: Σερβιτόροι/ες – Κωδικός Θέσης: ΑΓΠ-Σ04 Περιγραφή Θέσης: Το γραφείο μας αναζητά για λογαριασμό ξενοδοχειακής μονάδας στην Κέρκυρα, στην περιοχή Αγ. Γεώργιος Παγοί, για τη θερινή σεζόν: -Σερβιτόρους/ες Απαραίτητα προσόντα: Τουλάχιστον Απόφοιτοι λυκείου Καλή γνώση αγγλικής γλώσσας Εμπειρία σε σέρβις Άριστη εξυπηρέτηση πελατών Προθυμία ευγένεια Προσεγμένη εμφάνιση Παρέχεται Διαμονή – Διατροφή – Ασφάλιση Αποστολή βιογραφικών μέσω ηλεκτρονικής πλατφόρμας Jobmap ή επικοινωνήστε μαζί μας στο 24311-00358

  • Υπάλληλοι υποδοχής Εποχιακή / Προσωρινή Αγ. Γεώργιος Παγοί, Ελλάδα Δημοσιεύθηκε 1 εβδομάδα πριν

    Τίτλος: Υπάλληλοι Υποδοχής – Κωδικός θέσης: ΑΓΠ01 Περιγραφή Θέσης: Το γραφείο μας αναζητά για λογαριασμό ξενοδοχειακής μονάδας στη Ζάκυνθο, για τη θερινή σεζόν: -Υπαλλήλους Υποδοχής Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο Α.Ε.Ι -Τ.Ε.Ι – ΙΕΚ – ΕΠΑ.Λ Τουριστικών επαγγελμάτων Άριστη γνώση αγγλικής γλώσσας (γνώση άλλης γλώσσας θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν) Πολύ καλή χρήση υπολογιστή/ίντερνετ/e-mail Εργασιακή εμπειρία σε ξενοδοχείο ή άλλο πόστο εξυπηρέτησης πελατών Πολύ καλές επικοινωνιακές δεξιότητες Επιδεξιότητα στην εξυπηρέτηση πελατών Προθυμία – ευγένεια Ικανότητα διαχείρισης παραπόνων Προσεγμένη εμφάνιση & προσωπική υγιεινή Παρέχονται Διαμονή – Διατροφή – Ασφάλιση Αποστολή βιογραφικού σημειώματος μέσω ηλεκτρονικής πλατφόρμας Jobmap.gr ή τηλεφωνική επικοινωνία μαζί μας στο 2431 100 358 Power Jobs

  • Λάντζα Εποχιακή / Προσωρινή Αγ. Γεώργιος Παγοί , Ελλάδα Δημοσιεύθηκε 1 εβδομάδα πριν

    Τίτλος: Λάντζα – Κωδικός Θέσης: ΑΓΠ-Λ02 Περιγραφή Θέσης: Το γραφείο μας αναζητά για λογαριασμό ξενοδοχειακής μονάδας στην Κέρκυρα στην περιοχή Αγ. Γεώργιος Παγοί, για τη θερινή σεζόν: –Λάντζέριδες Απαραίτητα προσόντα: Εμπειρία (προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση θα θεωρηθεί προσόν) Προθυμία – ευγένεια Προσωπική υγιεινή Παρέχονται: Διαμονή – Διατροφή – Ασφάλιση Αποστολή βιογραφικού σημειώματος μέσω ηλεκτρονικής πλατφόρμας Jobmap.gr ή τηλεφωνική επικοινωνία μαζί μας στο 2431 100 358 Power Jobs