Υπάλληλος Γραφείου

Περιγραφή Αγγελίας

Τίτλος:

Περιγραφή Θέσης:

Το γραφείο μας αναζητά για λογαριασμό επιχείρησης, που εδρεύει στο Πετρωτό Τρικάλων Υπάλληλο Γραφείου.

Ο/Η υποψήφιος/α για τη θέση θα οργανώνει την κίνηση του γραφείου (παράδειγμα ορίζοντας ραντεβού), καθώς και τους χειρόγραφους και ηλεκτρονικούς φακέλους. Επίσης βοηθά στην οργάνωση του λογιστηρίου, εκδίδοντας και τακτοποιώντας παραστατικά και αποδείξεις. Ακόμα θα είναι αρμόδιος για την τηλεφωνική εξυπηρέτηση πελατών.

Απαραίτητα προσόντα:

  • Πτυχίο Α.Ε.Ι. – Τ.Ε.Ι. Οικονομίας και Διοίκησης ή ΕΠΑ.Λ  αντίστοιχης ειδικότητας
  • Γνώση αγγλικής γλώσσας
  • Γνώση χρήσης υπολογιστή
  • Εμπειρία (θα εκτιμηθεί αν υπάρχει)
  • Βασικές γνώσεις λογιστικής
  • Αυτοκίνητο για τη μετακίνησή του από και προς την έδρα της επιχείρησης
  • Ευχέρεια λόγου
  • Φιλική εξυπηρέτηση πελατών

Παρέχονται: Ικανοποιητικός μισθός και καλύπτονται τα έξοδα μετακίνησης.

Αποστολή βιογραφικού σημειώματος μέσω ηλεκτρονικής πλατφόρμας Jobmap.gr ή τηλεφωνική επικοινωνία μαζί μας στο 2431 100 358 Power Jobs

EllinonStores Bottom Banner